امروز سه شنبه  ۲۸ آبان ۱۳۹۸
۱۳۹۸/۰۶/۱۳- ۱۵:۴۳ - مشاهده: ۸۱
چهارشنبه 13 شهریور 1398 - 15:43
فعالیت های اقتصادی:

بازدید سفیر ج.ا.ایران از مجموعه شركت های مشترك ایرانی-عمانی المعمری(برلیان)

سفیر ج.ا.ایران در عمان به همراه هیاتی از سفارت از بخش های مختلف مجموعه شركت های مشترك(ایرانی-عمانی) المعمری(برلیان)بازدید و در جمع مسئولان و كاركنان این مجموعه سخنانی ایراد نمود.

بازدید سفیر ج.ا.ایران از مجموعه شركت های مشترك ایرانی-عمانی المعمری(برلیان)

حجه الاسلام و المسلمین نوری شاهرودی سفیر ج.ا.ایران در عمان روز دوشنبه ۱۱ شهریور به همراه هیاتی از سفارت از بخش های مختلف مجموعه شركت های مشترك(ایرانی-عمانی) المعمری(برلیان)بازدید و در جمع مسئولان و كاركنان این مجموعه سخنانی ایراد نمود. این شركت مشترك ایرانی، عمانی در حوزه‌های مختلف تجارت عمومی، توریسم درمانی، آموزش های فنی-حرفه ای، ثبت شركت ها، مشاوره و خدمات و همچنین فراهم كردن تسهیلات و برقراری ارتباط  و تسهیل فضای كسب و كار برای شركت های جدیدالورود و سرمایه گذاران ایرانی و عمانی فعالیت می كند. برگزاری نمایشگاه‌های اختصاصی مانند فرش و نقاشی نیز از دیگر زمینه‌های فعالیت این مجموعه می‌باشد.

سفیر ج.ا.ایران نیز در سخنانی ضمن ابراز خرسندی از تشكیل این مجموعه و تشكر و قدردانی از دست اندركاران آن، این اقدام را گامی مهم و موثر در جهت اشتغال زایی دانست و ضمن آرزوی موفقیتبرای مجموعه از همكاری سفارت در جهت تقویت آن خبر داد.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما